Bugun...


Özlem RECEP

facebook-paylas
İKİZLER DOLUNAY'I
Tarih: 27-11-2023 13:39:00 Güncelleme: 27-11-2023 13:39:00


27 Kasım 12:16 sularında gerçekleşen İkizler Dolunay'ının etki alanı önümüzdeki 15 günü kapsayacak. 2004, 2012, 2020 ve 2021 yaz ve sonbahar döngüsünün tetiklendiği bir Dolunay yaşayacağız. Olayları iki aşamalı yaşayacağız. Bir olayın ikileyeceğini fark etmeli ve bilmeliyiz. Geçmişle ilgili kişiler, konular ve olaylarla karşılaşma yaşanırken, haklı olan hakkını savunmak için girişimde bulunacak. Yüzleşmeler sırasında yalan beyanlar söz konusu olabilir, bilmediğimiz sırlar ortaya çıkabilir ve olaylar fitili çekilmiş bomba niteliğinde her birimizi zorlayabilir. Burada sakin kalmak ve ilk harekete geçmemek önemli olacaktır. Merkür retrosunda değiliz ama alt bantta çalışan gizli enerjiler adeta retro görevi görecek ve geçmişteki özellikle can yakan kişileri karşımıza çıkaracak. Ne diyelim karşılaşmaya hazır olun en iyisi.


Dünya açısından tüm insanlığı kapsayacak olan enerjiler hakim olacak. Mars Güneş kavuşumu nükleer ve hidrojen bombaları, dini terör örgütleri ve insanlığı tehdide sokan pek çok dünya çapında faliyetli anlatırken, gündemde olan İsrail - Filistin savaşının fitili burada tetiklenebilir gibi görünüyor.
Tıbbi anlamda karaciğer, pankreas rahatsızlıkları, el, ayak ve diz problemleri ve kardiyovasküler rahatsızlıklar gündemde olabilir.
Dolunay'ın alt enerjisinde Admetos astreodi tetikleniyor, kapalı kalmak, tutsak kalmak, esir düşmek ve tabutlarla alakalı olayları anlatabilir. Bu süreç içerisinde esir olan pek çok kişinin yaşam mücadelesi sıkıntılı olabilir. Bireysel anlamda da bu süreç bizim kendimizi esir etmemizle de alakalı olabilir. Neye tutsak oluyoruz? Sağlıksal anlamda en fazla emaar çekimi yapan hastaneler bu süreçte kazanabilir. Üzerinizden negatif enerjiyi atmak istiyorsanız bir tahtaya çivi çakarak negatif olan enerjiyi atabilirsiniz.
Yolculuklar açısından özellikle hava yolları kazaları oluşabilir. Hava alanları ve uçaklar önemli kontrollerden geçmelidir. Yoğun fırtına, tayfun, kar yağışları aktif olabilir.


Peki burçları neler bekliyor?


Koç: Sevgili Koç burcu, İkizler Dolunay'ıyla birlikte akrabalarının sana ihtiyacı olduğu bir dönemden geçebilirsin. Aile içinde küslükler bulunuyorsa olayların büyümemesi önemli. Sadece aile değil, geçmişten gelen yakın arkadaş ilişkilerinde sorun yaşadığın kim varsa tekrar karşına çıkabilir. Önemli bir mahkeme, hak, devleti ilgilendiren konular da gündeminde olacaktır. Bu süreç içerisinde mücadele ederken karşına gelebilecek yalan iddaalara karşı dikkatli olmalısın. Uzak - kısa yolculuklar, tayin, yurt dışı planları ve eğitimsel döngülerde gündemde olabilir. Trafikte dikkatli olmalısın. Hayatına dair bazı sırların ortaya çıkmasını istemiyorsan söylediklerine ve davranışlarına biraz olsun dikkat etmeli ve en yakının olarak gördüğün kişilere karşı temkinli olmalısın. Katılacağın davet ve organizasyonlar sırasında kendi ismini duyurmak istersen fırsatlar seninle olacak.

Boğa: Sevgili Boğa burcu, İkizler Dolunay'ıyla birlikte maddi anlamdaki konular gündeminde olabilir. Kredi, faiz, vergi yapılandırmaları içerisine girebilirsin. Eline geçmiş olan parayı taksitlerini kapatmak için kullanabilirsin. İş hayatın açısından yeni maaş süreçlerinin konuşulacağı bir döngüyü de yaşayabilirsin. Kariyerini etkileyecek üst düzey toplantı ya da görüşmeler seni mutlu ederken, ortaklı işler açısından dikkatli olman gereken bir zaman diliminden geçmektesin. Ameliyat, hastane ve tedavi süreçlerden geçebilirsin. Eşinin maddiyatını ve iş hayatını etkileyecek pek çok konu da gündemdeyken zaman zaman planlama yapmak zor olabilir. Özel hayatınla ilgili cinsel enerjinin tetiklendiği zaman diliminden geçeceksin. Bu süreç beraberliğiniz açısından zaman zaman çıkmazları anlatsa da birbirinize kenetlenmeniz ilişkinizin rengini değiştirebilir. 


İkizler: Sevgili İkizler burcu, İkizler Dolunay'ı senin burcunda gerçekleşiyor. Özellikle sağlığına dikkat etmen gereken günlerden geçtiğini söylemek oldukça önemli. Özel hayatın açısından ilişkinde ben - sen kavgaları gündemde olabilir. Beraberliğinin gerçek yüzünü görücek olabilirsin. Bu süreç özellikle ayrılık döngünüzü tetikliyorsa yollarınızı ayırmak isteyebilirsin. Sadece özel hayat olarak yorumlamayalım, kim dost kim düşman bunları da yaşayacak ve göreceksin. Zaman zaman kendini ıssız ve tek başına hissetsen de bu sürecin geçmişle ilgili artık bitmesi ve gitmesi gereken tüm kişi ve konuları temizlediğini bilmek ruhuna eminim iyi gelecektir. Uzak bir ülkede yaşama kararı ya da tayin süreçleri seninle olabilir. Uzak yolculuklar ve haberlerinde etkinleşeceği bu süreç içerinde oldukça yoğun olacaksın. Mahkemesel döngülerinde tetiklendiği konular yaşarken, özellikle iş hayatında rakiplerine karşı dikkatli olmalısın.


Yengeç: Sevgili Yengeç burcu, İkizler Dolunay'ı seni en çok sağlık anlamında yoracak olabilir. Sadece kendin değil, ailenden olan kişilerin ameliyat ve sıkıntıları gündeminde olacaktır. Bu döngü içerisinde kendini ihmal etmemeye özen göstermelisin. Ayrıca iş hayatın açısından yoğunluğunda gözler önünde olacak. Projelerin hız kazanıyor. Yeni teklifler, eski proje çalışmaların ve kişiler de aktifleşecek. Özel hayatın açısından cinsellik ön planda olacak. Bu süreç içerisinde pişman olmayacağın ilişkilerin içerisinde olman senin için önemli. Senden saklanan her ne varsa gözler önünde olacak ve bazı sırlar açığa çıkacak. Geçmişi yanına alarak geleceğe ilerlemek istiyorsan karşılaştığın pek çok konu ve kişiyi takip et ve sana anlatılanların farkına var derim.


Aslan: Sevgili Aslan burcu, İkizler Dolunay'ı seni aşk anlamında etkiliyor olacak. Geçmişten gelen bir ilişkin belki de yarım kalan ama aklının ne vazgeçtiği ne de tam anlamıyla olur dediğin o kişiyle karşılaşma ve haberleşmeler gündeminde olabilir. Hayatında birisi yoksa aklın epeyce karışabilir. Aklın ve kalbin arasında kalabilirsin. Şuan mevcut bir beraberliğin varsa dönüm noktası niteliğinde olacak olan bir 15 gün seninle birlikte. Ortaklı işler, medya, tanıtım, ün kazanmak ve tanıtım amaçlı olan her türlü konuda fırsatların bulunuyor, değerlendirmelisin.


Başak: Sevgili Başak burcu, İkizler Dolunay'ı kariyer süreçlerinle ilgili seni etkiliyor olacak. Eski yaptığın projelere odaklanabilirsin. Geçmişten gelen hakların bulunuyorsa almak için olay ve kişilerle karşılaşabilirsin. Aile içinde olabilecek bazı kavgalara açık bir süreçten geçtiğini söylemek istiyorum. Bu süreç hasta bir yakınınla ilgilenme döngüsü de olabilir. Ev ve yardımcı değiştirmek istiyorsan yedekleme yaparak ilerlemen önemli. İş hayatında bir süreci bitirip yeni bir döngüye geçmek istersen fırsatları değerlendirmelisin. Kendi sağlığın açısından rahim, üreme organları ve kronik rahatsızlıklara karşı dikkatli olmalısın.


Terazi: Sevgili Terazi burcu, İkizler Dolunay'ı mahkemesel süreçlerini ve alacaklı olduğun davaları etkiliyor olabilir. Uzak yolculuk planları ve sık seyahatler de gündemde olabilir. Aşk hayatınla ilgili beklediğin haberleri alırken bazı yüzleşmeler biraz can yakıcı olabilir. Özel hayatınla ilgili kimi nereye koyacağını belli edecek olan bu süreç hayatında değişkenlik gösteren senaryoları sana sunabilir. Geçmişten gelen o kişiden haber almak istiyorsan oluşan koşullar seni mutlu edebilir. Çocuklarını ilgilendiren davet, organizasyon ve durumların içerisinden geçebilirsin. Eğitim almak, proje geliştirmek ve isminden bahsettirmek için enerjiler aktifleşebilir.


Akrep: Sevgili Akrep burcu, İkizler Dolunay'ı maddi anlamda oluşan konular açısından fırsat barındırabilir. Ortaklı projelerden gelir elde edebilirsin. Eşinin maddi desteğini görebilirsin. Sağlıksal anlamda ameliyat ve operasyon geçirebilirsin. Ailenin içinde rahatsızlık yaşayan birisi varsa ilgilenmek durumunda kalabilirsin. Ayrıca  ev alım satım işlemleri de gündeminde olabilir. Cinsel enerjinin tetiklendiği bu günlerde hamile kalmak isteyenler bulunuyorsa çocuk sahibi olabilir.


Yay: Sevgili Yay burcu, İkizler Dolunay'ı senin karşıt burcunda gerçekleşiyor. İlişkilerin derinden etkileniyor. Kim dost, kim düşman, kim ne kadar yanında hepsini göreceksin. Zaten pek çok insanı eleyip hayatından çıkarmıştın şimdi bir tur daha elekten geçirme vakti senin için. Bu Dolunayda kazalara dikkat etmen oldukça önemli. Ameliyat gibi riskli durumlar bulunuyorsa Dolunay zamanlarındansa 15 gün sonra Yeniay döngüsünü değerlendirmek daha iyi olabilir. Kısa seyahat planları ve araba alım satım işlemleri de gündeminde olabilir. Özel hayatınla ilgili beraberliğinde ben - sen kavgaları aktifleşebilir. Ev değiştirmek ve taşınma süreçleri gündemde olabilir. Eğer ki ilişki bitiyorsa bu süreç evden ayrılma süreci olacaktır.


Oğlak: Sevgili Oğlak burcu, İkizler Dolunay'ı sağlıksal anlamda seni etkiliyor olacak. Hastane, hastanesel süreçler, ameliyat ve tedavi döngüleri seninle birlikte olabilir. İş hayatın açısından bitiş döngüleri de tetiklenebilir. İş vesilesiyle uzak ülkelere seyahat de edebilirsin. Bu döngü maddi anlamda seni yukarılara taşıyacak fırsatlar içeriyor. Karşına çıkacak olan teklifleri iyi değerlendirmek önemliyken, gizli rakip ve düşmanlarının bulunduğunu lütfen unutma. Özel hayatınla ilgili arkandan dönen oyunları fark edeceğin yeni bir sürece giriş yapmış olabilirsin, ortaya çıkan sırlar hem özel hayatında hem de iş hayatında seni bir yola sokacak gibi görünüyor.


Kova: Sevgili Kova burcu, İkizler Dolunay'ı özel hayatınla ilgili yeni bir sürece seni götürebilir. Aşk hayatınla ilgili değer gördüğünü düşündüğün vakitlerden geçerken gelecek planları yapmak ruhuna iyi gelecektir. Buradaki sıkıntı geçmişten gelen kişilerle tekrar karşılaşmalar yaşaman olacak. Aklının karışacağı olaylar yaşaman muhtemel gibi görünüyor. Kalbinde kimi nereye koyacağını fark edeceğin bu süreç içerisinde hayatındaki kişiyle ilgili karar alma aşamasında da olabilirsin. Ayrıca çocukların bulunuyorsa onların hayatını etkileyecek pek çok konu gündeminde olacak. Gerginliklere karşı dikkatli olmalısın.


Balık:  Sevgili Balık burcu, İkizler Dolunay'ı içsel anlamda seni biraz yorabilir. Kariyer hayatın açısından yöneticilerinle zorluk yaşayacağın enerjiler aktifleşiyor. Olası gerginlikleri büyütmemek önemli. Bu süreç iş yerinden ayrılma döngünü tetikleyebilir, dikkatli olmalısın. Kariyerinde bir döngüyü bitirmek, eve yönelmek, emekli olmak, bebek sahibi olma planları gibi pek çok konu gündeminde olabilir. Kendi içinde biraz içine çekileceğin süreçlerden geçerken belki de enerjini yenilemek için bu döngü sana iyi gelebilir. Aileni, özellikle anne ve anne soyundan olan kişileri önemsemen gerekiyor. Onların rahatsızlıkları gündemindeyse bu süreç biraz zorlayıcı olabilir.ve 12 burcu tamamlıyorum.

Her bitişin başlangıç olacağını bilerek ilerlemenizi temenni ediyorum.


Sevgilerimle
Astrolog Özlem Recep  

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
GÜNLÜK BURÇ
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Fenerbahçe 28 23 1 4 72 22 73 +50
2 Galatasaray 27 23 1 3 57 15 72 +42
3 Trabzonspor 27 14 9 4 43 33 46 +10
4 Beşiktaş 27 14 9 4 39 31 46 +8
5 Kasımpaşa 28 11 10 7 48 50 40 -2
6 Çaykur Rizespor 28 11 11 6 31 40 39 -9
7 Sivasspor 28 9 8 11 34 37 38 -3
8 Başakşehir FK 27 10 11 6 35 33 36 +2
9 Antalyaspor 27 8 8 11 32 31 35 +1
10 Kayserispor 28 10 10 8 35 41 35 -6
11 Samsunspor 27 9 12 6 33 36 33 -3
12 Adana Demirspor 27 7 9 11 39 36 32 +3
13 MKE Ankaragücü 28 6 10 12 33 36 30 -3
14 Alanyaspor 27 6 9 12 32 40 30 -8
15 Fatih Karagümrük 27 7 12 8 32 31 29 +1
16 Hatayspor 28 6 11 11 32 39 29 -7
17 Gaziantep FK 27 7 13 7 31 40 28 -9
18 Konyaspor 27 6 11 10 26 39 28 -13
19 Pendikspor 27 6 13 8 32 55 26 -23
20 İstanbulspor 28 3 18 7 21 52 13 -31
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 25 20 4 1 61 20 61 +41
2 Göztepe 24 15 5 4 42 15 49 +27
3 Kocaelispor 25 13 6 6 38 27 45 +11
4 Sakaryaspor 25 12 6 7 39 28 43 +11
5 Bodrumspor 25 12 7 6 34 18 42 +16
6 Bandırmaspor 24 11 7 6 35 21 39 +14
7 Boluspor 24 11 7 6 23 24 39 -1
8 Çorum FK 24 11 8 5 39 25 38 +14
9 Gençlerbirliği 24 8 7 9 24 25 33 -1
10 Erzurumspor FK 25 8 7 10 23 21 31 +2
11 Keçiörengücü 25 8 10 7 24 31 31 -7
12 Ümraniyespor 25 8 11 6 28 36 30 -8
13 Manisa FK 25 6 9 10 27 27 28 0
14 Tuzlaspor 25 6 13 6 24 41 24 -17
15 Şanlıurfaspor 24 5 11 8 16 28 23 -12
16 Adanaspor 24 7 15 2 20 38 23 -18
17 Altay 25 5 17 3 12 49 15 -37
18 Giresunspor 24 2 18 4 11 46 7 -35
Takım O G M B A Y P AV
1 Esenler Erokspor 26 19 4 3 61 23 60 +38
2 Van Spor FK 27 17 5 5 42 28 56 +14
3 Bucaspor 1928 27 15 3 9 37 15 54 +22
4 Yeni Mersin İdman Yurdu 27 14 4 9 40 20 51 +20
5 1461 Trabzon FK 26 14 6 6 48 26 48 +22
6 Ankaraspor 27 13 5 9 36 23 48 +13
7 Diyarbekir Spor 26 11 8 7 29 22 40 +7
8 Ankara Demirspor 26 12 11 3 33 30 39 +3
9 Karacabey Belediye Spor 27 9 9 9 26 24 36 +2
10 Beyoğlu Yeniçarşıspor 26 10 12 4 28 28 34 0
11 Nazilli Belediyespor 27 10 11 6 33 41 33 -8
12 Kırklarelispor 27 8 11 8 22 33 32 -11
13 Hes İlaç Afyonspor 26 7 10 9 16 26 30 -10
14 Altınordu 26 6 11 9 28 28 27 0
15 Serik Belediyespor 27 6 12 9 19 29 27 -10
16 Kırşehir Futbol SK 27 5 16 6 26 50 21 -24
17 Zonguldak Kömürspor 26 5 14 7 24 45 19 -21
18 Adıyaman FK 27 3 19 5 17 44 14 -27
19 Bursaspor 26 3 16 7 15 45 13 -30
Takım O G M B A Y P AV
1 Kepezspor FAŞ 19 14 1 4 37 9 46 +28
2 Aliağa Futbol A.Ş. 20 13 0 7 35 11 46 +24
3 52 Orduspor FK 20 10 5 5 26 17 35 +9
4 Ayvalıkgücü Belediyespor 20 9 5 6 21 16 33 +5
5 K.Çekmece Sinopspor 20 9 6 5 31 19 32 +12
6 Edirnespor 19 9 6 4 33 17 31 +16
7 İnegöl Kafkas GK 20 8 6 6 22 22 30 0
8 Artvin Hopaspor 19 7 6 6 25 17 27 +8
9 Mardin 1969 Spor 20 7 9 4 22 22 25 0
10 Talasgücü Belediyespor 20 8 11 1 24 31 25 -7
11 Karabük İdmanyurdu Spor 20 7 10 3 16 30 24 -14
12 Kırıkkalegücü FK 19 5 10 4 11 23 19 -12
13 Gümüşhanespor 20 2 10 8 12 32 14 -20
14 Malatya Arguvanspor 19 2 13 4 9 28 10 -19
15 Tarsus İdman Yurdu 19 2 14 3 12 42 9 -30
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/03/2024 Başakşehir FK vs Samsunspor
 03/03/2024 Pendikspor vs Konyaspor
 03/03/2024 Beşiktaş vs Galatasaray
 04/03/2024 Adana Demirspor vs Fatih Karagümrük
 04/03/2024 Alanyaspor vs Trabzonspor
 04/03/2024 Antalyaspor vs Gaziantep FK
 08/03/2024 İstanbulspor vs Kasımpaşa
 09/03/2024 Sivasspor vs Alanyaspor
 09/03/2024 Konyaspor vs Adana Demirspor
 09/03/2024 Başakşehir FK vs Antalyaspor
 09/03/2024 Konyaspor - Adana Demirspor Adana Demirspor ligde deplasmandaki son 14 maçında hiç kazanamadı  Konyaspor yenilmez
 09/03/2024 Trabzonspor - Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük ligde deplasmandaki son 12 maçında hiç kazanamadı  Trabzonspor yenilmez
 09/03/2024 Başakşehir FK - Antalyaspor Antalyaspor ligdeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Başakşehir FK yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/03/2024 Giresunspor vs Adanaspor
 03/03/2024 Göztepe vs Boluspor
 03/03/2024 Çorum FK vs Bandırmaspor
 04/03/2024 Gençlerbirliği vs Şanlıurfaspor
 08/03/2024 Boluspor vs Giresunspor
 09/03/2024 Bandırmaspor vs Bodrum FK
 09/03/2024 Adanaspor vs Sakaryaspor
 09/03/2024 Eyüpspor vs Çorum FK
 10/03/2024 Altay vs Gençlerbirliği
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 06/03/2024 Adıyaman FK vs Bursaspor
 06/03/2024 Diyarbekir Spor vs Van Spor FK
 06/03/2024 Esenler Erokspor vs Karacabey Belediye Spor
 06/03/2024 Hes İlaç Afyonspor vs Yeni Mersin İdman Yurdu
 06/03/2024 Kırklarelispor vs Altınordu
 06/03/2024 Kırşehir Futbol SK vs Beyoğlu Yeniçarşıspor
 06/03/2024 Serik Belediyespor vs Ankara Demirspor
 06/03/2024 Zonguldak Kömürspor vs Nazilli Belediyespor
 06/03/2024 1461 Trabzon FK vs Ankaraspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/03/2024 Artvin Hopaspor vs Gümüşhanespor
 03/03/2024 Karabük İdmanyurdu Spor vs Edirnespor
 03/03/2024 K.Çekmece Sinopspor vs Aliağa Futbol A.Ş.
 03/03/2024 Malatya Arguvanspor vs Ayvalıkgücü Belediyespor
 03/03/2024 Talasgücü Belediyespor vs Kepezspor FAŞ
 03/03/2024 Tarsus İdman Yurdu vs Mardin 1969 Spor
 03/03/2024 52 Orduspor FK vs Kırıkkalegücü FK
 03/03/2024 52 Orduspor FK - Kırıkkalegücü FK Kırıkkalegücü FK ligdeki son 7 maçında hiç kazanamadı  52 Orduspor FK yenilmez
 09/03/2024 Aliağa Futbol A.Ş. - Artvin Hopaspor Aliağa Futbol A.Ş. ligdeki son 20 maçında hiç kaybetmedi  Aliağa Futbol A.Ş. yenilmez
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI