Bugun...


Özlem RECEP

facebook-paylas
19 - 25 Haftalık Burç Yorumları
Tarih: 19-09-2022 11:03:00 Güncelleme: 19-09-2022 11:03:00


Merhaba Sevgili Dostlarım,

Bu hafta gökyüzünde Ay'ın konumuyla birlikte yorumlarsak, ailemiz, vatanımız, milletimizi, yuvamızı ve annelik duygularımızı etkileyen olayları dünya açısından yaşamamız muhtemel görünüyor. Göçmenler, yeni yerleşim alanları, dünya çapında özellikle haftanın ortasından sonra devletlerin gerginlikleri gündemde olabilir. Bireysel anlamdaysa özellikle hayatta artık birşeyleri bıraktığımız ve akışta olan ne varsa kabule geçtiğimiz bir süreci yaşayabiliriz. Ben ne kadar değerliyim? Hayatımı değiştirmek için fırsatlarım var mı? Yaşadığım krizlerin içerisinden yükselerek çıktığımın farkındayım derken kendinizi bulabilirsiniz. Bu hafta sonuçlandırmak istediğiniz geçmişten kalan problemlerinizi Salı ve Çarşamba günlerini değerlendirebilirsiniz. Daha rahat ve şanslı enerjiler sizinle olacaktır. Hafta genelinde trafik ve yolculuklarda daha dikkatli olmayı önemserken, sonradan pişman olacağınız söylemler içerisinde olmanız hayatınızdaki önemli kişileri kaybetmenize sebep olabilir, dikkat ediniz. Bu hafta Perşembe günüyle birlikte Ay Karanlığa giriyor. Arka planında ne olduğunu farkedemediğiniz konu, kişi ve sırlarla karşılaşabilirsiniz. Biraz gizli ve gizemli kalmak ve geçmişten kalan konular bile olsa adım atmamak önemli. Güzellik ve bakım planlarınız varsa değerlendirebilir, tekrarlayan bir ameliyat ve operasyona girmeniz gerekiyorsa Perşembe ve Pazar arasındaki günleri tercih edebilirsiniz. Ancak yeni aşka gireyim mi? Yeni işe başlayayım mı? Ev alayım mı? Hayır efendim yapmayın, elinizdeki avucunuzdaki küçülerek gider aman dikkat.
 
Peki burçları neler bekliyor? Haydi anlatmaya başlayalım;

Koç Burçları: İş değiştirmek isteyenlerin görüşmelerinin sonucunun olumlu geçeceği bir sürecin içerisinde olacakları döngü. Belki artık eski iş yeriniz ya da yönettiğiniz firmanın kendi içinde küçülmesi ya da işten ayrılıp başka bir şirkete geçmeniz için gerçekleşen enerjiler de bulunuyor olabilir. Yeni plan ve projeler olabileceği gibi yurtdışı ve yabancılardan alacağınız destekde sizinle birlikte olacak. Ancak biraz daha temkinli olmak önemli, gelen tekliflere evet deme haftası bu hafta değil, bu hafta gözlem haftası. İş hayatınızda rakiplerinize ve ortaklarınıza karşı temkinli olmanızı öneriyorum. Hayatınızla ilgili hem yaşam alanı hem de önemli döngülerden geçerken eski kronik rahatızlıklarınız tetiklenebilir, önemli bir ameliyat atlatabilir ve hastanesel süreçlerle de uğraşabilirsiniz. Kendi sağlığınıza özen göstermelisiniz. Aşk hayatınız açısından eğer ki toksik bir beraberliğiniz varsa bu hafta bitebilir, ama herşey hayrınıza haberiniz olsun. Evlililerse iletişim dilinize ve aranızı açmak isteyenlere karşı temkinli olun derim.

Boğa Burçları: Bu hafta kendinizi ifade etmek istediğiniz toplantı ve görüşmeler için fırsatınız bulunuyor. İş vesilesiyle yolculuklar yapabilir ve eski yakın arkadaşlarınızla görüşmeler yaşayabilirsiniz. Sağlık açısından hem kendiniz hem de aile büyüklerinizin dikkat etmesi gereken bir haftadan geçmektesiniz. Aile içinde ufak çaplı ben - sen kavgaları da ruhunuzu yorabilir. Stres ve hayatınızda bir anda değişen konular karşısında sakinliğinizi korumanızı öneriyorum. Çünkü siz farketmeseniz de Ruhunuz dinlenmek isteyecek ancak bir yandan da gündelik hayatın içerisinde bitirmeniz gereken pek çok konu ve iş hayatınızın getirdiği sorumluluklar sizi yoracak gibi görünüyor. Eğer ki kirada yaşıyorsanız ev sahibinizle yeni dönem içerisinde size uygun olmayan kira artışı görüşmeleri içerisinde olabilirsiniz. Evinizin içerisinde miladı dolmuş olan eşyalarınızla ilgili de ruhunuzun sıkıldığı ve yenilik yapmak isteyeceğiniz bir süreçte sizinle birlikte olabilir. Bazı Boğa burçlarıysa yeni yerleşim alanları, göçmek ve belki de ülke değiştirmek için atılımlar yapacak gibi görünüyor.

İkizler Burçları: Parasal konularla ilgili kazanç kapılarınızın arttığı ve alamadığınız ödemelerinizi almak için fırsatınız bulunuyor. Bu hafta romantik itiraflar ve konuşmalar karşısında ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Bu kişi eğitim aldığınız bir yerden, internet, kısa yolculuklar sırasında çıkabileceği gibi yakın arkadaş ve akrabalarınız aracılığıyla da tesadüfi karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu kişiyi eskiden beri tanıyor olabilirsiniz. . Beraberliği olanlarsa sevdiği kişiyle ufak çaplı seyahatlere gitmek yakın arkadaş ortamında bulunmak isteyebilir. Çocuğu olan İkizler burçlarıysa çocuklarının eğitim programları ve sağlıklarıyla ilgili problemlere açık bir haftadan geçtiklerini belirtelim. Hayatınız hız kazanacak, para kazanacaksınız. Ancak bu hafta aşk konusuna tekrar gelmek istiyorum Perşembeden sonra eski tanıdığınız biri bile gelse aman ha arkadaşlığa başlamayın. Kariyer konularıyla ilgili konuşmaların içerisinde bulunmayın. Başladığınız olay küçülerek devam eder.

Yengeç Burçları: Bu hafta sizin haftanız kendinizi göstereceğiniz enerjileri yanınıza alıyorsunuz. Kariyerinizde gelişen şartlar ve eskiden kalan koşullar para kazanmanıza olanak sağlayacak gibi görünüyor. Eğer ki iş yerinizden ayrıldıysanız yüklü bir tazminat ya da prim alabilirsiniz. . Sizler için özellikle iş odaklı seyahatler gündeminizde görünüyor. Aşk ve sevgi konularında sizin ya da sevdiğiniz kişinin uzak yolculuğu kalbinizi yorabilir. Evli olan Yengeç burçları bu hafta itibariyle beraberliklerinde hukuksal bir aşamaya gelebilirler ve gerçekler karşısında biraz huzursuz hissedebilirler. Tüm bu süreçlerin iş hayatınızı etkilemesine aman ha izin vermeyin diyorum. Çocukları olan Yengeç burçları çocuklarının üniversite, yüksek lisans ya da yurtdışı planlarıyla ilgili zeminini oturtturdukları konuları tamamlarken bulacaklar kendilerini. Belki de yuvadan uçan giden çocuğunuzun yeni yerleşim alanlarıyla ilgilenmek durumunda olabilirsiniz.

Aslan Burçları: Kısa seyahatlerin içerisinde bulunacağınız bir döngüden geçmektesiniz. Yakın arkadaşlarınız, kardeş, kuzen gibi yakın akrabalarınızla yapacağınız organizasyonlar sizi mutlu edebiilir. Trafikte dikkatli ve temkinli olmanızı öneriyorum. Hukuki süreçler, devlet yetkililerini ilgilendiren önemli bir girişim döneminden geçiyor olabilirsiniz. Hukuksal anlamda beklediğiniz bir davanız bulunuyorsa bu hafta çözüme ulaşacak olabilir. Ev sahibi olmak isteyenler, kendi evlerine yerleşmek isteyenleriyse acele karar vermeyin derim. Eşinizin maddi durumu, imkanlarıyla ilgili olası çıkmazlar olursa bu hafta yardım etmek isteyeceksiniz. Borçlar ve borç para almak isteyenlere karşı da dikkatli olmanızı önerebilirim.

Başak Burçları: Artan enerjinizle birlikte aslında gözler sizin üzerinize çevrilecekmiş gibi görünüyor. İmaj, bakım, saç modeli değiştirmek için gökyüzü sizi destekliyor. Ancak güzellik salonları olarak eski gittiğiniz yerleri tercih etmek önemli.  Özel yaşantınızda artan masraflarınıza karşı bu hafta temkinli olmalısınız. Maddi anlamda artan bu süreç yeni iş ve anlaşmalarıyla birlikte gündeminizde olacak rahatlayacaksınız ancak bu haftaya dikkat. Bu hafta  rakipleriniz ve açık düşmanlarınızın restleriyle karşılaşabilirsiniz. Düşünmeden aman ha gemileri yakmayın... Bekar olan Başak burçları karşınıza çıkan kişilerin ikinci yüzlerini sonradan görmemek için adım atmamak gözlem yapmak önemli diyorum.

Terazi Burçları: Girdiğiniz her ortamda rakiplerinize karşı daha avantajlı olacağınız konular sizinle birlikteyken aslında bu enerjiler ruhen de sizi yorabilir.  Arka planda sırlar, gizlilikler ve düşmanlar var, lütfen hem kendinize hem de geleceğe dair planlarınıza sahip çıkmayı unutmayınız. Kalabalık ortamlar, davet ve organizasyonlar sırasında eski tanıdığınız dostlarınızla birlikte hayatınızda bazı konularda yardım alacaksınız. Yaşadığınız evi değiştirmek, taşınmak ve hatta göç etmek, eşinizle ya da sevdiğiniz kişiyle iş nedeniyle yaşam alanlarınızı ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Aslında belki geçtiğimiz senelerde bu konular zaten gündeminizdeydi ama belki de şimdi daha net enerjilerle birlikte hayatınızı değiştiriyor olabilir. Beraberliklerinizde önemli bir dönüm noktasından geçerken ben - sen kavgalarına biraz dikkat etmelisiniz.

Akrep Burçları: Eğer ki son zamanlarda başka bir yere yerleştiyseniz ya da zorunda kaldıysanız bulunduğunuz ortamda kendinizi yabancı hissedebilirsiniz. İç dünyanızda bu süreçler baskı oluşturuyor olabilir ya da kendinizi izole edeceğiniz bir süreçten de geçiyor olabilirsiniz. İş yeriniz, kariyeriniz ve yöneticilerinizle ilgili olan pek çok konu sizi ciddi anlamda yoruyor olabilir. Biraz sakin olmalısınız çünkü arka planda farkedemediğiniz kişiler, olaylar ve oyunlar oynanıyor olabilir. Konuları ilerleyen zamanlarda farkedeceksiniz ve işte o zaman hakkınızı elbetteki arayacaksınız. Bu hafta aile büyüklerinizin rahatsızlığı sebebiyle hastane ortamlarında bulunmak ya da haftasonuna doğruysa aile bireylerinizden size geçen gribal vb salgın sebebiyle kendiniz de rahatsızlanabilirsiniz. Rahatsızlıklar, iş yerinizdeki sorunlar ya da arkadan çevrilen oyunlar aklınız neye takılıyorsa aslında enerjileri yaratıcılık gerektiren bir uğraşla dönüştürebilirsiniz. Blog açmak, kitap yazmak ve resim yapmak için şahane zamanlar. Hele ki bu uğraşlar işinizse değerlendirebilirsiniz. Aşk konusunda kadersel bağları olan birliktelikler önemli kararlar almak üzereyken, çürük olanların, Akrep burçlarının hayatına daha güzel birileri gelsin diye kendiliğinden gideceği zamanlar olacak.

Yay Burçları: Geçtiğimiz 2 yıl içerisinde küs olduğunuz arkadaşlarınız ve dostlarınızdan gelecek haberlere açık bir süreçtesiniz. Belki bu kişilerin hayatlarında önemli bir sıkıntıları olacak ve sizden yardım isteyecek olabilirler. Belki de size karşı yaptıkları haksızlıklar karşısında özür dileyecek olabilirler. Konu herneyse eşiniz ya da hayatınızda değer verdiğiniz kişi için yapılan bazı planlar olabilir, dikkatli olmalısınız. Ayrıca geçtiğimiz senelerde krizlerle ayrılmış olan Yay Burçlarıysa eski sevgililerinden haberler alacaklar. Bu haberler kendi hayatlarında herşey şahaneymiş gibi göstererek de olabilir. Kıskançlık yaratıp sizin ilginizi çekmeye çalışıyor olabilirler, kimbilir. Bekar olanlar için söylüyorum.  Hayatınıza yeni biri gelmesi için enerjiler sizinle peki o zaman eski beraberlik mi yoksa yeni beraberlik mi ? Gerçekten önemli bir seçim aşamasındasınız. Yeni gelecek kişi uzak bir şehirde yaşıyor olabilir, üniversite, yüksek öğrenim ve devleti ilgilendiren yerlerde çalışıyor olabilir. Beraberliği olan Yay burçlarıysa evliliğinde eski romantik tadı yakalayacaklar, uzak seyahatler yapmak isteyecekler ve kalabalık ortamlarda bulunacaklar gibi görünüyor. Çocuk sahibi olanlarsa çocuklarının ihtiyaçlarına yönelme, eğitim, veli toplantıları ya da onların sınavlarıyla uğraşırken kendilerini bulabilirler. Hukuki, devlet ya da önemli bir sınav aşamasında olan Yay Burçlarınıysa biraz gerilselerde pek çok konunun üstesinden gelecekler gibi görünüyor.

Oğlak Burçları: Kaderinizin şekillendiği özel zamanlardan geçmektesiniz. İş konularında eğer ki hoşunuza gitmeyen durumlar bulunuyorsa benden bu kadar diyeceğiniz bir döngü gelmiş olabilir. Toplu para alımları, tazminat haklarınızı ve borçlarınızı düşünerek adım atmak oldukça önemliymiş gibi görünüyor. Hastalıklara biraz açık olduğunuzun da altını çizmek gerekiyor, ameliyat geçirebilir ya da salgın rahatsızlıklardan nasibinizi alabilirsiniz. Bu sebeple de iş hayatınızdan biraz uzak durmak durumunda kalabilirsiniz. Çocuğunuzun bakıcısıyla yaşanabilecek hararetli olaylar ya da bakıcınızın taşınması gibi konular da gündeminizde olabilir ve ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Yeni bir sözleşme, iş anlaşması, işiniz sebebiyle alacağınız bir eğitim planları da gündeminizde olabilir, bu platformların hepsine ulaşmak için yurtdışına gitmeniz gerekebilir. Trafikte bu hafta hız yapmamaya özen göstermek ve dikkatinizi toplamak oldukça önemli olarak görünüyor.
 
Kova Burçları: Rüyalarınızın çok aktif olduğu zamanlardan geçebilirsiniz. Zihninizden geçen soruların cevapları rüyalarınızda olabilir. Uzak yerler, yabancı ülkeler, tayin, terfi konularınız gündemde olabilir. Bir tarafınız bu duruma sevinirken bir tarafınız içten içe istemiyor olabilirsiniz. Önemli ortaklıklar, yabancılardan gelecek destekler, bilişim sistemleri, youtube projeleri gibi dijital markette ses getirecek projelerden destek alabilirsiniz. Eğer ki öğrenciyseniz sizinde sınav yada projeleriniz için artık tamamlanma dönemine girmiş ya da eğitim amaçlı kalabalıklara karışacağınız önemli bir geziye gitmeyi düşünebilirsiniz. Parasal konularla ilgili şanslı ancak bir o kadar da giden bir enerji sizinle birlikte olabilir. Özellikle bu hafta çok temkinli olmalısınız. Sağlık açısından eşiniz ve eşinizin ailesi tarafından birinin rahatsızlığıyla ilgili de önemli koşturmalar içerisinde de koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz. Boşanma sürecinde ya da önemli mahkemesel süreçleri olan Kova burçları bu hafta kendilerini bu konuda zorlanıyorken bulabilirler. Aşk konusunda hayatınızın merkezine koyduğunuz kişiye gerekli önemi vermeyi ihmal etmeyin derim.

Balık Burçları: Bu hafta enerjiniz ciddi anlamda artıyor olacak. Gökyüzü sizi arındırırken, hayal kurduğunuz ne varsa size vermek için sizi destekleyecek. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konu yanınızda çalıştırdığınız kişiler ya da ekip arkadaşlarınızla ilgili işten ayrılma ve akabinde yeni bir sürece geçme dönemi sizi bekliyor olabilir.  Olası sağlık problemleriniz bulunuyorsa mutlaka hekimlerden destek almalısınız. Beraberliğinizde bir dönüm noktası yaşayacaksınız, hemen gemileri yakmayın derim. Evinizin içerisinde bozulan eşyalar ve masraf çıkaracak konular da gündeminizde. Eşiniz ya da sizin ameliyat ve hastaneleri ilgilendiren bir durumunuz bulunuyorsa bu hafta Perşembe - Pazar arasındaki bir günü tercih etmeniz hızlıca toparlanmanızı sağlayabilir.
 
Sevgilerimle
Astrolog Özlem Recep
FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
HAVA DURUMU
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Adana Demirspor 7 5 1 1 16 9 16 +7
2 Galatasaray 7 5 1 1 9 5 16 +4
3 Başakşehir FK 6 4 0 2 9 0 14 +9
4 Beşiktaş 7 4 1 2 16 10 14 +6
5 Konyaspor 7 4 1 2 8 2 14 +6
6 Fenerbahçe 6 4 1 1 20 6 13 +14
7 Trabzonspor 7 4 2 1 11 10 13 +1
8 Kayserispor 7 4 3 0 9 5 12 +4
9 Gaziantep FK 7 3 2 2 13 10 11 +3
10 Kasımpaşa 7 3 4 0 7 15 9 -8
11 Alanyaspor 7 2 3 2 10 15 8 -5
12 Giresunspor 6 2 3 1 5 8 7 -3
13 Fatih Karagümrük 6 1 2 3 8 10 6 -2
14 Antalyaspor 7 2 5 0 8 14 6 -6
15 İstanbulspor 6 1 3 2 4 10 5 -6
16 MKE Ankaragücü 6 1 4 1 6 11 4 -5
17 Sivasspor 7 0 3 4 5 11 4 -6
18 Ümraniyespor 7 0 5 2 5 10 2 -5
19 Hatayspor 6 0 5 1 2 10 1 -8
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 6 4 1 1 10 7 13 +3
2 Bodrumspor 6 3 1 2 13 8 11 +5
3 Keçiörengücü 6 3 1 2 12 10 11 +2
4 Boluspor 5 3 1 1 5 3 10 +2
5 Bandırmaspor 5 3 1 1 8 7 10 +1
6 Sakaryaspor 6 3 3 0 9 7 9 +2
7 Samsunspor 6 2 1 3 9 7 9 +2
8 Pendikspor 6 2 1 3 5 4 9 +1
9 Manisa FK 5 2 1 2 7 6 8 +1
10 Tuzlaspor 6 2 2 2 8 8 8 0
11 Göztepe 6 2 2 2 4 4 8 0
12 Adanaspor 6 1 1 4 8 7 7 +1
13 Çaykur Rizespor 5 1 1 3 6 4 6 +2
14 Gençlerbirliği 6 1 2 3 9 10 6 -1
15 Altay 6 1 3 2 4 7 5 -3
16 Altınordu 5 0 2 3 5 8 3 -3
17 Erzurumspor FK 5 0 2 3 6 10 3 -4
18 Yeni Malatyaspor 6 0 3 3 6 13 3 -7
19 Denizlispor 6 0 4 2 5 9 2 -4
Takım O G M B A Y P AV
1 İskenderunspor A.Ş. 6 5 1 0 9 4 15 +5
2 Karacabey Belediye Spor 6 3 0 3 8 2 12 +6
3 Kocaelispor 6 3 0 3 10 5 12 +5
4 Serik Belediyespor 6 2 0 4 8 4 10 +4
5 Zonguldak Kömürspor 6 3 2 1 10 7 10 +3
6 1928 Bucaspor 6 2 0 4 4 2 10 +2
7 Van Spor FK 6 2 1 3 7 5 9 +2
8 Ankara Demirspor 6 2 1 3 5 3 9 +2
9 1461 Trabzon FK 6 2 1 3 4 3 9 +1
10 Fethiyespor 6 3 3 0 9 9 9 0
11 Etimesgut Belediyespor 6 2 2 2 8 5 8 +3
12 Kastamonuspor 6 2 2 2 5 5 8 0
13 Sarıyer 6 1 1 4 8 8 7 0
14 Kırklarelispor 6 1 1 4 5 5 7 0
15 Adıyaman FK 6 1 3 2 4 6 5 -2
16 Kırşehir FSK 6 0 2 4 2 6 4 -4
17 Balıkesirspor 6 1 4 1 5 10 4 -5
18 Diyarbekir Spor 6 1 4 1 7 14 4 -7
19 Uşak Spor 6 0 3 3 3 10 3 -7
20 Pazarspor 6 0 5 1 3 11 1 -8
Takım O G M B A Y P AV
1 Belediye Derincespor 4 3 0 1 6 3 10 +3
2 Yeni Mersin İY 4 3 1 0 5 3 9 +2
3 52 Orduspor FK 4 3 1 0 5 3 9 +2
4 Belediye Kütahyaspor 4 2 0 2 8 2 8 +6
5 Karşıyaka 4 2 1 1 5 2 7 +3
6 Elazığspor 4 2 1 1 2 1 7 +1
7 Karaköprü Belediyespor 4 1 0 3 3 1 6 +2
8 Ağrı 1970 Spor 4 2 2 0 2 4 6 -2
9 Hacettepe 1945 4 1 1 2 5 5 5 0
10 1954 Kelkit Bld.Spor 4 1 1 2 4 4 5 0
11 Nevşehir Belediyespor 4 1 1 2 2 2 5 0
12 Şile Yıldızspor 4 0 0 4 3 3 4 0
13 Çatalcaspor 4 1 2 1 2 2 4 0
14 1922 Konyaspor 4 1 2 1 5 6 4 -1
15 Edirnespor 4 1 3 0 2 6 3 -4
16 Yomraspor 4 0 2 2 2 4 2 -2
17 Eskişehirspor 4 0 3 1 6 11 1 -5
18 Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü 4 0 3 1 1 6 1 -5
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/10/2022 Kasımpaşa vs Gaziantep FK
 01/10/2022 Kayserispor vs Trabzonspor
 01/10/2022 MKE Ankaragücü vs Başakşehir FK
 01/10/2022 Adana Demirspor vs Galatasaray
 02/10/2022 Alanyaspor vs Giresunspor
 02/10/2022 Sivasspor vs Hatayspor
 02/10/2022 Konyaspor vs Ümraniyespor
 02/10/2022 Beşiktaş vs Fenerbahçe
 03/10/2022 Fatih Karagümrük vs İstanbulspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/10/2022 Pendikspor vs Göztepe
 01/10/2022 Sakaryaspor vs Yeni Malatyaspor
 01/10/2022 Altay vs Eyüpspor
 01/10/2022 Çaykur Rizespor vs Bodrumspor
 02/10/2022 Bandırmaspor vs Samsunspor
 02/10/2022 Manisa FK vs Adanaspor
 02/10/2022 Boluspor vs Tuzlaspor
 02/10/2022 Altınordu vs Keçiörengücü
 03/10/2022 Erzurumspor FK vs Denizlispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/10/2022 Ankara Demirspor vs Pazarspor
 01/10/2022 Etimesgut Belediyespor vs 1461 Trabzon FK
 01/10/2022 Kastamonuspor vs Fethiyespor
 01/10/2022 Kırşehir Futbol Spor Kulübü vs Uşak Spor
 01/10/2022 Serik Belediyespor vs 1928 Bucaspor
 01/10/2022 Sarıyer vs Kırklarelispor
 01/10/2022 Karacabey Belediye Spor vs Adıyaman FK
 01/10/2022 Diyarbekir Spor vs Zonguldak Kömürspor
 01/10/2022 İskenderunspor A.Ş. vs Van Spor FK
 01/10/2022 Kocaelispor vs Balıkesirspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/10/2022 Elazığspor vs Çatalcaspor
 02/10/2022 Karaköprü Belediyespor vs Eskişehirspor
 02/10/2022 Hacettepe 1945 vs Karşıyaka
 02/10/2022 Nevşehir Belediyespor vs Ağrı 1970 Spor
 02/10/2022 1922 Konyaspor vs Yomraspor
 02/10/2022 Belediye Derincespor vs Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü
 02/10/2022 Belediye Kütahyaspor vs 52 Orduspor FK
 02/10/2022 Edirnespor vs Yeni Mersin İdman Yurdu
 02/10/2022 Şile Yıldızspor vs 1954 Kelkit Bld.Spor
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI