Bugun...


Özlem RECEP

facebook-paylas
16-22 Ocak Haftası Burç Yorumları
Tarih: 16-01-2023 15:55:00 Güncelleme: 16-01-2023 15:59:00


Astrolog Özlem Recep bu hafta Ay’ın küçüleceğine dair bizleri uyarıyor. Önemli tarihlerle birlikte peki nelere dikkat etmeliyiz? Özlem Recep’in detaylı yorumlarıyla burç burç okuyabilirsiniz efendim;

 

Koç Burcu: Sevgili Koçlar, bu hafta hayallerinize ulaşmak için bazı vazgeçişlerinizin olacağı özel bir döngü yaşayacaksınız. Aşkta da işte de kadersel dönüşümlere kalbinizi açmanızı istiyorum. Beraberliğiniz adına karar almanız açısından Salı ve Çarşamba günleri oldukça kritik günler. Karşınızdaki kişiyi gerçekten seviyorsanız sakin kalmak önemli. En yakın arkadaş ve en yakınlarınızla da bazı yüzleşmeler yaşamanız muhtemel. Bu hafta eşinizin ailesinden önemli birinin ameliyat sıkıntısı söz konusu olabilir. Ayrıca kendi babanızın da sağlığıyla ilgili önemsemeniz gereken bir haftadan geçmektesiniz. İş hayatınıza gelecek olursak eğer, yöneticilerinizle aranızda maddi konular hakkında bazı çıkmazlarınız oluşabilir. Daha fazla kazanmak için paranızı riske atmayınız. Kariyer süreçlerinizde bir süreç biterken yeni bir sürece hazırlanma vakti olabilir sizler için. Ancak yeni adımı atmak için önümüzdeki haftayı değerlendirmek daha kıymetli. Bu süreç sizin hayatınızda değilse eşinizin hayatında gelişiyor olabilir. Peki Kova burcundaki Yeniay size neler getirecek? Kalabalık organizasyonlar, nişan, düğün, davet ve konserlerin arasında bulunabileceğinizi gösteriyor. Beraberliğiniz bulunuyorsa haftasonuyla birlikte ailelerinizin içerisinde bulunacağı kutlamalar yaşayabilirsiniz. Evlilik ya da çıkma teklifi alabilirsiniz. Baba tarafınızdan özellikle babanne ve dedenizin rahatsızlıklarıyla uğraşabilirsiniz. Babanızın maddi durumunda artışlar yaşayabilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Sevgili Boğalar, bu hafta kariyerinizde yeni adımları atabilmek için tamamlanma enerjisi içerisinde olacaksınız. Ancak özel hayatınız açısından kritik bir zaman dönemi içerisinden geçebilirsiniz. Peki bu süreç nasıl gelişecek? Hayatınızın merkezinde olan kişinin ailesinin size vereceği anlamsız tepkiler ve tartışmalar bu beraberliğin gidişatıyla ilgili olumsuz bir döngünün habercisi olabilir. Beraberliğinizde bu hafta ayrılık sinyalleri oluşabilir, aman dikkat. Ayrıca bu süreç eski eşinizden alacağınız huzursuz haberler ya da boşanma döngüsü içinde bulunmanızı da gösteriyor olabilir. Bu hafta ev sahibinizle aranızda gelişecek tartışma ya da hak hukuk alışverişlerinin tetiklendiğini de gösterebilir. Ev sahibiniz evinizden taşınmanızı isteyebilir. Yurtdışına yerleşmek ya da eğitim almak için beklediğiniz haberlerin çokdan kapıyı çaldığı bir sürece girmiş olabilirsiniz. 21 Ocak tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay süreciyse kariyerinizde sizi üst noktalara taşımak için fırsat ve şansları kendiliğinden getirecek. Yeni bir atılım yapmak istiyorsanız haftasonuyla birlikte evrenin sizi desteklediği enerjiler oluşmaya başlayacak. Yeni iş tekliflerinin kapıyı çalacağı özel bir süreçten geçmektesiniz. Bu süreç sizi yükseltecek.

 

İkizler Burcu: Sevgili İkizler, bu hafta birlikte çalıştığınız bazı kişilerle yolları ayırdığınız bir döngüden geçebilirsiniz. Çalışma ve takım arkadaşlarınızdan yana bazı yüzleşmeler ve egosal davranışların içerisinde bazı yüzleşmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu sürecin içerisinde sakin kalmak oldukça önemli. Zaten tutulmalar işinize yaramayacak, sizi geriye çekecek insanlardan kurtulmanız için destekliyor. Bırakın akışta kalın ve kimden nasıl kurtuluyorsanız eğer tadını çıkarın. Dost gibi görünen ancak size karşı gizli niyetleri olan ya da sizden saklanan sırların olduğu insanlarla da bazı yüzleşmeler de yaşama ihtimaliniz bulunuyor. Gizli niyetleri kanıtlayamazsınız ancak hislerinize güvenmekte oldukça haklısınız. Sağlığınızla ilgili kemik kırıkları ve gribal enfeksiyonlara karşı da dikkatli olmalısınız. Bu hafta eşinizin finansal konularıyla ilgili bazı gelişmeler oluşacak. Maddi anlamda eşiniz belki bir sıkıntıda ya da haklarını alamıyor olabilir. Bu süreç aynı zamanda O'nun iş yeriyle bir iş anlaşmasının bitişi de olabilir. Ancak Perşembe günüyle birlikte pek çok şey değişmeye başlayacak. 21 Ocak tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte uzak yolculuklar gündeminizde olacak. Hukuk, medya ve eğitim alanında yeni adımlar atmak oldukça önemli.

 

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler, özellikle kalbi boş olanlar lütfen bu yazdıklarımı iyi okuyunuz. Yeni bir beraberliğe başlamak için bu hafta doğru bir zaman değil. Ay küçülüyor. Kalbinizi koyduğunuz kişinin gizli ve hoşunuza gitmeyecek olan yanlarının farkına varabilirsiniz. Sonradan pişman olmamak için evet dememek önemli.  Bu hafta aynı zamanda uzun soluklu bir beraberliğiniz  bulunuyorsa bazı sırlar karşınıza çıkabilir. Bu da beraberliğinizin nasıl ilerleyeceği hakkında size bilgi veriyor olacak. Peki ya sağlığınız? Çocuğu olan Yengeç burçları bu hafta çocuğunuzun gribal rahatsızlıklarıyla ilgili hastanelerde koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz. İş hayatınız açısından önemli iş birlikteliklerinin bitişi ki bu bir kaç hafta önce gerçekleşmiş de olabilir. Özellikle 21 Ocak tarihinde gerçekleşecek Kova burcu Yeniay'ıyla birlikte yeni iş birliktelikleriyle ilgili de zemin hazırlayacak güzel olaylar ortaya çıkmaya başlayabilir. Maddi anlamda kendinizi toparlamaya başlayacağınız, tanıdık ve çevrenizdeki kişiler sayesinde para kazanacağınız özel bir sürece girmektesiniz. Uzun soluklı bir beraberliğiniz varsa ve herşeyi olduğu gibi kabule geçtiyseniz, birbirinizle özel anlar yaşayacağınız vakitler de haftasonu sizinle birlikte olacak. Bazı Yengeç burçları eski sevgili ya da eski eşleriyle görüşmeler yaşayabilir.

 

Aslan Burcu: Sevgili Aslanlar, bu hafta evinizin içerisinde çalışan bazı kişilerle yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sağlığıyla ilgili de koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz. Evinizin içerisinde olası tamiratlar varsa bu hafta onlarla uğraşırken, su baskını ya da böcekler ve kemirgenlerle ilgili sıkıntılı bir süreç atlatabilirsiniz aman dikkat. Ayrıca evinizi değiştirmek de isteyebilirsiniz. Bebek bekliyorsanız bu hafta sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gereken günlerden geçmekte olduğunuzu söyleyebilirim. Eğer ki hamile olmak istiyorsanız ve tedavi görüyorsanız tedavinin sonuç verebilmesi için kendinize özen gösterme vakitleri diyebilirim. Peki ya aşk hayatınız? Beraberliğiniz adına ayrılık döngüsü yaşıyorsanız eğer annenizin çok da olumlu bakmadığı yanları bu hafta düşünün derim. Eğer ki bir aşk acısı yaşıyorsanız kalbinizi, ruhunuzu dengelemek için biraz zamana ihtiyacınız olduğunu söyleyebilirim.  Haftasonu bu kasvetli havalardan kurtulmak isteyeceksiniz. 21 Ocak Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte biraz sosyalleşecek, biraz kendi isminizden bahsettirecek ve çevreniz genişleyecek. Dostlarınızdan yana destek alacaksınız. Yaptığınız işlerle ilgili iş birliktelikleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda eğer ki evinizle ilgili problemler bulunuyorsa ya yeni eve taşınma ya da ev alım satım işlemleri içerisine girebilirsiniz. Tamirat yaptırıyor ve evinizi mobilyalarınızla birlikte yeniden dekore etmek istiyorsanız haftasonuyla birlikte enerjiler sizi destekliyor olacak.  Aynı zamanda ikili ilişkileriniz adına önemli kararlar alabilirsiniz. Huzursuz gerilimlerden ayrılık kararı vermeden çıktıysanız eğer birlikteliğinize bir şans daha verebilir ve eşinizle kenetlenebilirsiniz.

 

Başak Burcu: Sevgili Başaklar, bu hafta en yakınlarınızın gerçek yüzünü göreceğiniz bir dönemden geçebilirsiniz. Küslüklere açıksınız aman dikkat! Özellikle Salı ve Çarşamba günü hayatınızda geri dönüşümü olmayacak küslüklere karşı dikkatli olmanızı sizden öneriyorum. Özellikle aşk hayatınız. Bazı sırlar bulunuyor, o sırları farkedecek ve öğrendikleriniz beraberliğinizin gidişatıyla ilgili karar vermenizi sağlayacak. Eski ve size sıkıntı veren kişilerle de karşılaşma döngünüzün olduğunun da altını çizmek istiyorum. Bu süreç aynı zamanda sadece sizinle ilgili de olmayabilir. Kardeşinizin çocukları ya da özel hayatındaki bazı problemleri de içselleştirebilirsiniz. Bu hafta aynı zamanda bir konu daha var dikkat etmeniz gereken. Bu konu trafik. Trafikte olası kazalara, aracınızın sıkıntı yaratmasına ve dikkatinizi toparlamaya özen göstermenizi sizden istiyorum. Taşınma ve yer değişikliği düşünüyorsanız son hazırlıklar ya da son aksaklıkları yaşadığınızı söyleyebilirim. 21 Ocak tarihinde gerçekleşecek Kova burcu Yeniay'ıyla birlikte taşınmak istiyorsanız evinizin içerisinde günlük düzeni oturtma sürecine haftasonuyla birlikte geçiş yapabilirsiniz. İş hayatınız için önemli bir sözleşmenin bitişinden sonra yeni bir işe giriş zamanına girmiş olabilirsiniz. Bulunduğunuz firmada yeni oluşacak düzenlemeler işlerinizi kolaylaştıracak. Giyim, kıyafet ve imajınızı değiştirmek için alışverişe çıkabilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızı zorlayan konularla ilgili iyileşme sürecine girebilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Sevgili Teraziler, bu hafta parasal konularla ilgili gelişmelerin yaşanacağı güzel bir hafta olacak. Alamadığınız ödemeleri toparlamak için fırsatlarınız bulunuyor. Parasal gelir kaynakları, bir mahkeme tarafından elinize geçebilir ya da devleti ilgilendiren haklarınızla ilgili olabilir. Bu hafta özellikle Çarşamba ve Perşembe düşüncelerinize çok dikkat etmenizi istiyorum sizden. Lütfen negatifi ve hayatın en kötü senaryolarını düşünmeyin. Hayatınızın merkezine en güzelini çekmek için kullanın buradaki enerjiyi. Bu hafta aynı zamanda kira sözleşmelerinizin bitişi, iş yerinizdeki bir sürecin bitişi gibi bir süreç yaşayabilir. Hem iş yerinizde hem de ev sahibinizle bazı çıkmazlar yaşamanız olası görülebilir. Ev alım satım işlemleri aşamasındaysanız lütfen dikkat doğru zaman bu zaman değil. Ay küçülüyor, retro enerjiler bu hafta Perşembe günüyle çıkış yapacak olsa da önümüzdeki hafta adım atmak çok önemli. Eğer ki hali hazırda bu hafta iş yerinizi ya da evinizi dizayn ediyorsanız bu enerjiyi hazırlık aşaması olarak değerlendirip, önümüzdeki haftayla birlikte hem iş yeri hem de eviniz arasındaki sıkıntılardan kurtulacağınız dönemi yaşayabilirsiniz. Tamirat işleriniz varsa yine de olası sıkıntılar ya da gecikmelere karşı da hazırlıklı olun derim. Sevgili Teraziler, bu hafta lütfen annenizin rahatsızlıklarını önemseyin derim. Yeteri kadar ilgileniyor musunuz? Yoksa annenizle aranızda çözülmesini beklediğiniz bir sorun mu var? Haftanın sonuyla birlikte bu konuları toparlamak için de gökyüzü sizi destekliyor olacak. Bu hafta 21 Ocak tarihinde Kova burcunda gerçekleşecek Yeniay enerjisiyle birlikte son 2,5 yıldır yaşadığınız aşk hayatınızla ilgili sıkıntıların bitişi ve yeni sürece hazırlanma döngüsüne girdiğinizi söyleyebilirim. Kadersel karşılaşmaları ya da kadersel bağları olan geçmişten gelen birliktelikler için son şans gelmek üzere. Belki de bu süreç tüm hayal kırıklıklarınızı alıp sizi yeni bir evlilik sürecine ya da kavuşma döngüsüne götürebilir. Ayrıca yeni beraberliklere merhaba demek için de gökyüzü sizi destekleyecek haberiniz olsun.

 

Akrep Burcu: Sevgili Akrepler, bu hafta kendizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Ay sizin burcunuzda ilerlerken hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilir, yeni bakış açıları geliştirebilirsiniz. İmaj, bakım, alışveriş için hafta başı güzel vakitler. Yeni saç tarzınızla gözleri kendinize çevirebilirsiniz. Zaten tüm flörtöz enerji sizinle birlikte. Çarşamba ve Perşembe günü parasal konularla ilgili temkinli adımlar atmanızı rica edeceğim. Paranızı dikkatli harcamalı ve olası borçlanmalara karşı önlemlerinizi almalısınız. Ayrıca Çarşamba ve Perşembe günleri aracınızla hız yapmamaya özen göstermeli ve dikkatinizi toparlamalısınız. Dikkatiniz ve zihniniz doluysa araç kullanmamanızı öneriyorum. Aynı zamanda evinizde iş yaparken de kazalara dikkatli olmalısınız. Çarşamba ve Perşembe günü hayatınızda bitmesi gerekenler bitecek, gitmesi gerekenler gidecek. Bu belki arkanızdan iş çeviren bir arkadaşınız ya da belki de hakkınıza giren akrabalarınız olabilir. 21 Ocak Kova burcu Yeniay’ı ile birlikte inziva dönemini yaşayabilirsiniz. Ailenizle kenetlenecek, ailenizden yardım görecek ve mutlu olacaksınız. Evinizin içerisinde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Önemli bir sağlık sıkıntısı atlattıysanız bu hafta toparlanmaya başlayacaksınız. İş hayatınız açısından da zemini oturmayan ne varsa bu hafta kolları sıvayacak ve isminizden söz ettireceksiniz. Bebek planlayanlar bulunuyorsa bu hafta sürpizlere kapılarını açsınlar.

 

Yay Burcu: Sevgili Yaylar, bu hafta sağlığınızla ilgili önemli bir dönemi atlatma ihtimaliniz bulunuyor. Gribal enfenksiyonlara çok açık olduğunuz bir süreci yaşarken aynı zamanda kronik rahatsızlıklarınızda tetiklenebilir. Haftabaşında önemli operasyonlar geçirebilirsiniz. Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günleri güzellik ve bakım işlemlerinde yeni girişimlerin içerisinde bulunmamanızı öneriyorum. Çünkü sonuçlar istediğiniz gibi olmayabilir. Aynı zamanda giderlerinizi dengelemelisiniz ve özellikle iş yerinizle ilgili zam dönemi içerisinde bir konuşmada bulunmak istiyorsanız çok da doğru bir zaman olmadığını söyleyebilirim. Bu hafta hayatınızı da sorgulayacaksınız. Şimdi bu ne demek? Belki bir beraberliğiniz var ama gelecekteki hedef ve ideallerinize uymuyor ya da tam anlamıyla değer mi görmüyorsunuz? Hayatın içerisinde gerçekten ne istiyorsunuz şimdi sizin için karar zamanı. Bu hafta aynı zamanda biraz gizli ve gizemli olmayı da tercih edeceksiniz. Belki özel hayatınızla ilgili de zihninizi karıştıran geçmiş ve gelecek döngüsü içerisinden geçebilirsiniz. Yaşadıklarınızı ve sırlarınızı aman kimseye anlatmayın derim. 21 Ocak Kova burcu Yeniay’ıyla birlikte zihninizi toparlayacak ve hayatınızda sizi geriye sokan enerjileri elemine ederken, adımlarınızı sağlam atacaksınız. İş hayatınızla ilgili yeni eğitim, sözleşme ve anlaşmaların kapınıza geleceği güzel bir süreç de sizi bekleyecek. Kısa yolculuklarla biraz nefes almak isteyeceksiniz.

 

Oğlak Burcu: Sevgili Oğlaklar, bu hafta kalabalık organizasyon ve davetlerin arasında eski dostlarınızla karşılaşabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Geleceğe dair planlarınızı atmadan önce kendinize yeni hedefler belirleyeceksiniz. Arkadaş gruplarınızın bulunduğu ortamlarda biraz ketum olmak bu hafta önemli. Konuştuklarınızın geri dönüşümü olmayabilir aman dikkat. Hafta ortasıyla birlikte kazalara ve kavgalara çok açıksınız. İkili diyaloglarınızdaki huzursuzluğunuz olayların çok büyümesine ve zarar görmenize sebep verebilir lütfen dikkat. Çünkü zaten bu hafta arkanızdan çevrilen oyunların tek tek farkına varacaksınız. İkili ilişkinizde, beraberliğinizde artık benden buraya kadar diyebilirsiniz. Hayatınızdaki kişinin sorumluluğunu fazlasıyla üstünüze aldınız belki de ama değdi mi? Ruhunuzu mutlu etti mi? Eğer ki mutlu değilseniz Cuma günü bitişlere kendinizi hazırlayın. 21 Ocak Kova burcu Yeniay’ıyla peki neler bekliyor sizi? Parasal kaynaklarınızın artış yaptığı güzel bir döngü sizinle birlikte olacak. İş hayatınızı yoluna koymak için fırsatlarınız bulunacak ve özellikle son 2,5 yıldır yaşadığınız bereketsizliğin bittiği güzel bir döngüyü yaşayacaksınız. Beraberliğinizde mutsuz enerjiler hakim ve çoktan bitirdiyseniz şimdi sizi çok mutlu edecek biriyle devam edebilirsiniz. 

 

Kova Burcu: Sevgili Kovalar, bu hafta kariyerinizle ilgili uzunca zamandır planladığınız ne varsa yoluna koymak için fırsatlar sizinle birlikte. Emek verdiğiniz ve yükselmesini istediğiniz ne varsa son aşamalara geldiğinizi söyleyebilirim. Bu hafta aynı zamanda yöneticilerinizden gelecek olan bazı manipülasyonları güzel toparlayacak ve iş yerinizde önemli bir hakkınız varsa konuşmalar yapıp, hakkınızı almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Emeklilik ve yer değişikliği hazırlıkları için de önemli bir hafta olduğunuzu söyleyebilirim. Bu hafta Çarşamba ve Perşembe günüyle birlikte aile soyunuzdan olan büyüklerinizin rahatsızlık haberlerini alabilirsiniz. Hastane ve koşturmaların içerisinde de bulunabilirsiniz. Aşk hayatınızda da bazı gizlilikler sonucu çıkmazların içerisine girebilirsiniz. Belki de birlikte olduğunuz kişiyle daha fazla temas etmek istiyor ya da planlar yapmak istiyorsunuz ancak bazı zorlukları da aşamıyorsunuz. Aynı zamanda bu hafta çocuklarınızın okul ve hastalıklarıyla ilgili de önemli koşturmaların içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. 21 Ocak Kova burcu Yeniay’ıyla birlikte artık kendinizi yenilemek isteyeceksiniz. Yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyor Sevgili Kovalar. Son 2,5 yıldır korktuğunuz, sizi geriye çeken, ruhunuzu yoran neler olduysa artık bunları zaten geride bırakmanıza az kaldı. İmtihanlarınızdan gerekli dersleri alabildiyseniz bu Yeniay ile birlikte yeni kariyer hedefleri, hayatınızı şekillendirme ve merkeze kendinizi sokma vakti olduğunu farkedeceksiniz. Beraberliğiniz adına eğer ki zihninizde aşamadığınız konuları net bir şekilde paylaşabilirseniz bu hafta toparlanma ve kenetlenme vakti diyebilirim sizler için.

 

Balık Burcu: Sevgili Balıklar, bu hafta hukuksal konularla ilgili tamamlanması gereken ne varsa gündeminizde olacak. Beklediğiniz davanın sonucunun yaklaşması ya da dava gününüzün belli olması gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Eğer ki yurtdışında yaşıyorsanız vatandaşlık hak ve hukuksal süreçlerinizle ilgili gelişmeler sizi mutlu edecek. Uzak kısa seyahatlerin içerisinde de kendinizi bulabilir, pasaport işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu hafta özellikle Çarşamba ve Perşembe günü kariyerinizle ilgili olacak olan konularda sizden temkinli olmanızı rica ediyorum. Bir anda büyüyen ve geri dönüşümü olmayan yollara, yöneticilerinizle birlikte aman ha girmeyin! Bu süreci bekleme dönemi olarak görün ve eğer ki yeni iş teklifleri bulunuyorsa önümüzdeki hafta şartları değerlendirmek daha yerinde olacağını bilin derim. Ayrıca bu hafta hayatınızdan pek çok insanı da eleyeceksiniz. Bu kişiler belki iş yerinizdeki gruplarınızda ya da eğitim aldığınız bir platformda olabilir. Ciddi yüzleşmeler ve arkanızdan dönen konuları farkederken arkanıza bile bakmadan ilerleyeceksiniz. Bu hafta aile büyüklerinizin sağlığına özen gösterme zamanları olabilir haberiniz olsun.  Aşk hayatınıza dair bu hafta karşınıza çıkan yeni biri olursa temkinli adımlar atmanızı istiyorum, çünkü çok da doğru bir zaman değil. Evliliğiniz içerisinde aile büyükleri ya da eşinizin ailesinin size yarattığı sıkıntılar varsa son yüzleşmeler kapınızda, sakinliğinizi korumak çok önemli. 21 Ocak Kova burcu Yeniay enerjisiyle birlikte iş hayatınızda fazlaca efor sarfedeceğiniz bir süreci yaşayabilirsiniz. Yurtdışı ve seyahat planlarınız gündeme gelebilir. Yabancılardan yana destek alabilirsiniz. Yaratıcılığınızın ve üretkenliğinizin artacağı yeni projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Son 2,5 yıldır zihninizi yoran ne varsa bu haftayla birlikte artık rahatlamaya başlayacak . Kronik rahatsızlıklarınız bulunuyorsa bu hafta belki hastanesel süreçler içerisine girebilirsiniz, sadece sağlığınıza ve arkanızdan çevrilen farkettiğiniz ya da farketmediklerinize karşı önlemlerinizi alınız. 

 

Astrolog Özlem RECEP 

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
GÜNLÜK BURÇ
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
HAVA DURUMU
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Galatasaray 25 19 3 3 52 19 60 +33
2 Fenerbahçe 24 17 4 3 61 26 54 +35
3 Beşiktaş 25 14 4 7 45 25 49 +20
4 Adana Demirspor 25 12 4 9 47 27 45 +20
5 Trabzonspor 25 13 7 5 42 32 44 +10
6 Başakşehir FK 24 12 7 5 34 26 41 +8
7 Kayserispor 25 12 11 2 39 36 38 +3
8 Konyaspor 25 8 7 10 29 27 34 +2
9 Fatih Karagümrük 24 7 7 10 51 47 31 +4
10 Antalyaspor 25 8 13 4 32 40 28 -8
11 Alanyaspor 25 7 11 7 35 46 28 -11
12 Sivasspor 25 7 12 6 31 38 27 -7
13 Kasımpaşa 25 7 13 5 31 44 26 -13
14 Gaziantep FK 25 6 12 7 31 39 25 -8
15 MKE Ankaragücü 24 7 13 4 27 37 25 -10
16 İstanbulspor 24 7 14 3 27 48 24 -21
17 Giresunspor 24 5 11 8 23 42 23 -19
18 Hatayspor 24 6 13 5 19 47 23 -28
19 Ümraniyespor 25 5 13 7 33 43 22 -10
Takım O G M B A Y P AV
1 Samsunspor 28 17 2 9 53 20 60 +33
2 Eyüpspor 28 16 7 5 34 21 53 +13
3 Çaykur Rizespor 27 14 3 10 45 22 52 +23
4 Sakaryaspor 28 17 10 1 47 34 52 +13
5 Pendikspor 27 14 5 8 42 22 50 +20
6 Keçiörengücü 28 13 7 8 45 34 47 +11
7 Bodrumspor 28 13 9 6 43 28 45 +15
8 Manisa FK 27 11 7 9 39 33 42 +6
9 Göztepe 27 12 9 6 29 20 41 +9
10 Boluspor 27 11 8 8 33 35 41 -2
11 Bandırmaspor 27 11 9 7 40 44 40 -4
12 Altay 28 8 12 8 33 38 28 -5
13 Tuzlaspor 27 8 15 4 31 41 28 -10
14 Erzurumspor FK 27 7 13 7 30 39 25 -9
15 Adanaspor 28 6 15 7 32 52 25 -20
16 Altınordu 27 6 16 5 27 47 23 -20
17 Gençlerbirliği 27 5 16 6 31 45 21 -14
18 Denizlispor 28 5 18 5 28 52 17 -24
19 Yeni Malatyaspor 28 4 17 7 22 57 16 -35
Takım O G M B A Y P AV
1 Kocaelispor 29 18 3 8 57 26 62 +31
2 Van Spor FK 29 18 4 7 41 18 61 +23
3 Bucaspor 1928 29 16 4 9 44 17 57 +27
4 1461 Trabzon FK 29 16 5 8 40 19 56 +21
5 İskenderunspor A.Ş. 29 16 5 8 42 23 56 +19
6 Ankara Demirspor 29 16 6 7 50 22 55 +28
7 Karacabey Belediye Spor 29 13 6 10 38 26 49 +12
8 Zonguldak Kömürspor 29 13 11 5 33 33 44 0
9 Serik Belediyespor 29 12 8 9 43 31 42 +12
10 Kırklarelispor 29 9 9 11 27 23 38 +4
11 Kırşehir FSK 29 8 9 12 34 33 36 +1
12 Kastamonuspor 29 9 14 6 31 37 33 -6
13 Fethiyespor 29 9 14 6 32 43 33 -11
14 Sarıyer 29 7 11 11 32 42 32 -10
15 Etimesgut Belediyespor 29 7 12 10 31 40 31 -9
16 Adıyaman FK 28 5 15 8 22 43 23 -21
17 Uşak Spor 29 5 18 6 23 51 21 -28
18 Balıkesirspor 29 5 16 8 24 49 20 -25
19 Diyarbekir Spor 28 2 17 9 18 52 15 -34
20 Pazarspor 29 1 18 10 17 51 13 -34
Takım O G M B A Y P AV
1 Yeni Mersin İY 25 15 3 7 32 14 52 +18
2 Belediye Kütahyaspor 25 12 3 10 38 24 46 +14
3 Karaköprü Belediyespor 25 13 6 6 35 21 45 +14
4 52 Orduspor FK 25 13 6 6 38 25 45 +13
5 Belediye Derincespor 25 12 4 9 34 23 45 +11
6 Nevşehir Belediyespor 25 11 6 8 35 28 41 +7
7 Karşıyaka 25 11 7 7 31 21 40 +10
8 1954 Kelkit Bld.Spor 25 7 7 11 21 21 32 0
9 Hacettepe 1945 25 8 11 6 32 34 30 -2
10 Ağrı 1970 Spor 25 7 9 9 19 24 30 -5
11 Elazığspor 25 8 11 6 27 34 30 -7
12 1922 Konyaspor 25 8 12 5 27 37 29 -10
13 Amasyaspor Futbol Kulübü 25 7 11 7 23 32 28 -9
14 Çatalcaspor 25 7 12 6 29 33 27 -4
15 Şile Yıldızspor 25 5 10 10 21 31 25 -10
16 Edirnespor 25 7 16 2 22 36 23 -14
17 Eskişehirspor 25 5 13 7 29 46 22 -17
18 Yomraspor 25 4 13 8 19 28 20 -9
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/04/2023 Başakşehir FK vs MKE Ankaragücü
 01/04/2023 Trabzonspor vs Kayserispor
 01/04/2023 Galatasaray vs Adana Demirspor
 02/04/2023 Ümraniyespor vs Konyaspor
 02/04/2023 Giresunspor vs Alanyaspor
 02/04/2023 Fenerbahçe vs Beşiktaş
 03/04/2023 İstanbulspor vs Fatih Karagümrük
 07/04/2023 Konyaspor vs Antalyaspor
 08/04/2023 MKE Ankaragücü vs İstanbulspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/04/2023 Denizlispor vs Göztepe
 01/04/2023 Samsunspor vs Pendikspor
 02/04/2023 Keçiörengücü vs Tuzlaspor
 02/04/2023 Manisa FK vs Gençlerbirliği
 02/04/2023 Çaykur Rizespor vs Bandırmaspor
 03/04/2023 Altay vs Sakaryaspor
 03/04/2023 Eyüpspor vs Erzurumspor FK
 07/04/2023 Tuzlaspor vs Denizlispor
 07/04/2023 Boluspor vs Bodrumspor
 03/04/2023 Altay - Sakaryaspor Sakaryaspor ligde deplasmandaki son 5 maçını kazandı  Sakaryaspor kazanır
 07/04/2023 Tuzlaspor - Denizlispor Denizlispor ligdeki son 6 maçında hiç kazanamadı  Tuzlaspor yenilmez
 07/04/2023 Göztepe - Samsunspor Samsunspor ligdeki son 19 maçında hiç kaybetmedi  Samsunspor yenilmez
 07/04/2023 Göztepe - Samsunspor Göztepe ligdeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Göztepe yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 02/04/2023 Van Spor FK vs Kastamonuspor
 02/04/2023 Balıkesirspor vs Bucaspor 1928
 02/04/2023 Fethiyespor vs Serik Belediyespor
 02/04/2023 İskenderunspor A.Ş. vs Etimesgut Belediyespor
 02/04/2023 Kırklarelispor vs Uşak Spor
 02/04/2023 Pazarspor vs Sarıyer
 02/04/2023 Zonguldak Kömürspor vs Ankara Demirspor
 02/04/2023 1461 Trabzon FK vs Kırşehir Futbol Spor Kulübü
 09/04/2023 Ankara Demirspor vs Van Spor FK
 09/04/2023 Bucaspor 1928 vs Pazarspor
 02/04/2023 Pazarspor - Sarıyer Pazarspor ligdeki son 18 maçında hiç kazanamadı  Sarıyer yenilmez
 02/04/2023 1461 Trabzon FK - Kırşehir Futbol Spor Kulübü 1461 Trabzon FK ligde evindeki son 7 maçında hiç kaybetmedi  1461 Trabzon FK yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/04/2023 Yomraspor vs Eskişehirspor
 01/04/2023 Çatalcaspor vs Şile Yıldızspor
 01/04/2023 Yeni Mersin İdman Yurdu vs Belediye Derincespor
 02/04/2023 Ağrı 1970 Spor vs Hacettepe 1945
 02/04/2023 Amasyaspor Futbol Kulübü vs Karaköprü Belediyespor
 02/04/2023 Belediye Kütahyaspor vs Nevşehir Belediyespor
 02/04/2023 Elazığspor vs Edirnespor
 02/04/2023 1954 Kelkit Bld.Spor vs Karşıyaka
 02/04/2023 52 Orduspor FK vs 1922 Konyaspor
 02/04/2023 Ağrı 1970 Spor - Hacettepe 1945 Ağrı 1970 Spor ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Hacettepe 1945 yenilmez
 07/04/2023 Karaköprü Belediyespor - Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Karaköprü Belediyespor yenilmez
SON YORUMLANANLAR
HABER ARŞİVİ
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI